product image
product image

8. Sınıf 20 Saatte LGS Soru Bankası (2023)

8. SINIF
 9786257423540

20 SAATTE LGS

Birinci dönem konularından oluşan bu soru bankasında dersler sizlere kolaylık olması açısından sayısal ve sözel şeklinde iki ayrılmıştır.

Sınav sadece bilginizi değil bilgiyi kullanma hızınızı da ölçmektedir. Bundan dolayı biz de her testte sizlere belirli bir süre verdik. Böylece zaman yönetiminde sıkıntı yaşamayacaksınız.

Kitaptaki soruları çözmeniz için toplamda size verilen süre 20 saattir. Bu yirmi saati günlere yayarak (örneğin 5 güne) sıkılmadan, bunalmadan elinizdeki soru bankasını bitirebilirsiniz.

Çözemediğiniz soruların çözüm videolarını izleyerek eksiklerinizi tamamlayabileceksiniz.

"20 Saatte LGS Soru Bankası"ndaki soruların tamamı MEB’in yayınladığı örnek sorular ve LGS’de çıkmış sorularak göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.

Akıllı tahta kullanımına uygun Soru Kütüphanelerimizin ve Denemelerimizin akıllı tahta uygulamalarını indirebilmek için prfkutuphane.prfyayinlari.com portalımıza ücretsiz üye olabilirsiniz. Akıllı tahta uygulamalarımızı mobil cihazlarda PRF Mobil Kütüphane uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz. Mobil Kütüphane uygulamasını PARDUS ve MAC bilgisayarlarda da kullanabilirsiniz.

Video çözümlü Soru Kütüphanelerimizin çözüm videolarını izlemek için Paraf Video Çözüm'e tıklayarak mobil cihazlar için uygulama indirebilir veya bilgisayardan video çözümleri izleyebilirsiniz.

Tüm öğretmen ve öğrencilerimize faydalı olması dileğiyle…

PARAF Yayınları