product image
product image

AYT Eşit Ağırlık - Sözel Garanti Konular Soru Bankası

AYT
 9786257423175

YKS’ye kısa bir süre kala yeni ve enerji dolu bir kitapla karşınızdayız. Bu kitapta, YKS’de bugüne kadar çıkmış soruların konu analizini yaptık. En çok soru çıkan konulara göre sorularımızı hazırladık. Kalan kısa sürede en çok soru çıkan konulara ait kazanımlara odaklanarak hızlı bir konu tekrarı yapmanızı amaçladık.

Kitapta YKS de soru çıkan tüm branşlara ağırlığa göre yer verilmiştir. Her branştan en çok soru çıkan konulara yer verilmiştir.

Son 4 yılda Matematik branşında TYT de soru gelen konuların dağılımı aşağıda verilmiştir. Diğer branşlarla ilgili çizelgeleri kitabımızda bulabilirsiniz.

Akıllı tahta kullanımına uygun Soru Bankalarımızın akıllı tahta uygulamalarını indirebilmek için prfkutuphane.prfyayinlari.com portalımıza ücretsiz üye olabilirsiniz. Akıllı tahta uygulamalarımızı mobil cihazlarda PRF Mobil Kütüphane uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz. Mobil Kütüphane uygulamasını PARDUS ve MAC bilgisayarlarda da kullanabilirsiniz.

Tamamı çözümlü Garanti Konular Soru Bankalarımızın çözüm videolarını izlemek için mobil cihazlarınıza Paraf Video Çözüm uygulamasını indirebilirsiniz. Çözüm videolarını bilgisayardan izlemek için Eğitim Teknolojileri sekmesinde Video Çözümler bölümüne bakabilirsiniz.

 

Tüm öğretmen ve öğrencilerimize faydalı olması dileğiyle…

 

PARAF YAYINLARI