product image
product image

TYT Biyoloji Sistemler Kütüphanesi

TYT
 9786257423946

Öğretim programındaki kazanımlar esas alınarak hazırlanmış olan Sistemler Biyoloji Soru Kütüphanesi, ÖSYM sınavlarına hazırlıkta başucu kitabı olma özelliği taşımaktadır.

Alanında uzman olan ve ÖSYM sınavlarını yakından takip eden yazarların hazırladığı bu soru kütüphanesinde, üç farklı özellikte test bulunmaktadır.

Çekirdek testleri, öğretim programındaki kazanımlara göre hazırlanmış konuyu öğretici sorulardan oluşmaktadır. Bu testleri çözdüğünüzde ÖSYM’nin sınavlarında da çokça kullandığı kazanımları esas alan bilgi, kural ve tanımların verildiği temel soru modellerini taramış olacaksınız. Bu testlerin yan tarafında bulunan konu anlatımları ile takıldığınız soruları çok daha kolay çözebilecek ve aynı zamanda konu tekrarı yapmış olacaksınız.

Atom testleri, kazanım sırasına bakılmaksızın, birden çok kazanımı tarayabilen sorulardan oluşmaktadır. Bu testleri çözdüğünüzde orta ve ileri düzeydeki soru modelleriyle konuyu pekiştirmiş olacaksınız.

Modern testler, ÖSYM sınavlarında sorulmuş ve sorulması öngörülen soruların modellendiği testlerdir. Bu testleri çözdüğünüzde, gireceğiniz ÖSYM sınavlarının konu bazında provasını yapmış olacaksınız.

Modern testlerin içerisinde yer alan ÖSYM soru örneklerini çözerek sınavda çıkan soruların büyük kısmını da çözmüş olacaksınız.

İçerdiği güncel ve yeni nesil sorularla %100 ÖSYM tarzında hazırlanmış olan Sistemler Biyoloji Soru Kütüphanesi’nin, sizleri sınavlara eksiksiz bir şekilde hazırlayacağına inanıyoruz. Başarılarınızın sürekliliği dileğiyle…

Soru Kütüphanelerimizin çözüm videolarını izlemek için mobil cihazlarınıza Paraf Video Çözüm uygulamasını indirebilirsiniz. Çözüm videolarını bilgisayardan izlemek için Eğitim Teknolojileri sekmesinde Video Çözümler bölümüne bakabilirsiniz.

Akıllı tahta kullanımına uygun Soru Kütüphanelerimizin akıllı tahta uygulamalarını indirebilmek için prfkutuphane.prfyayinlari.com portalımıza ücretsiz üye olabilirsiniz. Akıllı tahta uygulamalarımızı mobil cihazlarda PRF Mobil Kütüphane uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz. Mobil Kütüphane uygulamasını PARDUS ve MAC bilgisayarlarda da kullanabilirsiniz. 

Tüm öğretmen ve öğrencilerimize faydalı olması dileğiyle…

Paraf Yayınları