product image
product image

TYT Mor Matematik Soru Kütüphanesi

TYT
 9786256573048

Uzunca bir çalışmanın sonunda Paraf Yayınları matematik kitapları arasına yeni bir eser daha katıyoruz.

Her matematik eserimiz farklı nitelikte, farklı öğrenci gruplarına hitap edecek şekilde, farklı eğitim teknikleriyle hazırlanmaktadır.

Paraf Yayınları TYT Mor Matematik Soru Kütüphanesi’nin hazırlanmasında yapay zekâdan yararlandık. Yapay zekâ desteği ile yüzü aşkın TYT denemesindeki binlerce soru analiz edildi. Kitabımız bu analizler sonucunda elde edilen veriler esas alınarak onlarca yazarımızın emeği ile oluşturuldu.

Paraf Yayınları TYT Mor Matematik Soru Kütüphanesi’ni ilk 20 bini hedefleyen öğrencileri mutlu edecek kadar zor hazırladık. Ancak bu, kitabımızın uluslararası matematik olimpiyat soruları seviyesinde zor ve uzun çözümlü sorulardan oluştuğu anlamına gelmemektedir. Kitabımızdaki bazı soruları tam TYT kıvamında, bazı soruları ise TYT’de çıkan en zor sorulardan bir tık daha zor olacak şekilde kurguladık.

Paraf Yayınları TYT Mor Matematik Soru Kütüphanesi’ni, matematiği iyi olan öğrencilerin eksiklerini görmesi için öneriyoruz. Ayrıca bu kitabı, Paraf IQ TYT Matematik Soru Kütüphanesi’ni ya da başka bir TYT matematik soru bankasını bitirdikten sonra çözmeniz daha faydalı olacaktır.

Paraf Yayınları TYT Mor Matematik Soru Kütüphanesi, matematik temeli çok zayıf olan öğrencilerin ilk çözeceği bir kitap değildir. Bu öğrencilere öncelikle Paraf Yayınları TYT Alıştıran Matematik Soru Kütüphanesi’ni ve ardından Paraf Yayınları IQ TYT Matematik Soru Kütüphanesi’ni bitirmelerini tavsiye ederiz. Daha sonra ise Paraf Yayınları TYT Mor Matematik Soru Kütüphanesi’ni çözebilirler.

Paraf Yayınları TYT Mor Matematik Soru Kütüphanesi sayesinde sınavlara daha öz güvenli gireceğinize inanıyoruz. Başarılarınızın artmasına katkı sağlaması dileğiyle…

Soru Kütüphanelerimizin çözüm videolarını izlemek için mobil cihazlarınıza Paraf Video Çözüm uygulamasını indirebilirsiniz. Çözüm videolarını bilgisayardan izlemek için Eğitim Teknolojileri sekmesinde Video Çözümler bölümüne bakabilirsiniz.

Akıllı tahta kullanımına uygun Soru Kütüphanelerimizin akıllı tahta uygulamalarını indirebilmek için prfkutuphane.prfyayinlari.com portalımıza ücretsiz üye olabilirsiniz. Akıllı tahta uygulamalarımızı mobil cihazlarda PRF Mobil Kütüphane uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz. Mobil Kütüphane uygulamasını PARDUS ve MAC bilgisayarlarda da kullanabilirsiniz. 

Tüm öğretmen ve öğrencilerimize faydalı olması dileğiyle…

Paraf Yayınları