product image
product image

TYT Türkçe Soru Kütüphanesi

TYT
 9786057984999

PRF Yayınları Soru Kütüphaneleri tamamen yeni ve özgün soru ve içeriklerle hazırlandı. TYT-AYT müfredatının tamamını kapsayan soru kütüphanelerimizde Konu Testleri yanında MEB Kazanım Testleri, Ünite Ölçme Testleri, çözümlü Özel Testler belli aralıklarla baştan itibaren müfredatı tarayan Karma Testler bulunmaktadır. Bütünleştirerek konuyu iyice kavrayabilmenizi amaçladığımız yapısıyla kütüphanelerimizde, çözdüğünüz her testte bilgilerinizin üzerine yeni bilgiler ekleyerek ilerleyecek ve sonunda konuyu tüm yönleriyle kavramış olacaksınız.

 

Akıllı tahta kullanımına uygun Soru Kütüphanelerimizin akıllı tahta uygulamalarını indirebilmek için prfkutuphane.prfyayinlari.com portalımıza ücretsiz üye olabilirsiniz. Akıllı tahta uygulamalarımızı mobil cihazlarda PRF Mobil Kütüphane uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz. Mobil Kütüphane uygulamasını PARDUS ve MAC bilgisayarlarda da kullanabilirsiniz. 

 

Video çözümlü Soru Kütüphanelerimizin çözüm videolarını izlemek için mobil cihazlarınıza Paraf Video Çözüm uygulamasını indirebilirsiniz. Çözüm videolarını bilgisayardan izlemek için Eğitim teknolojileri sekmesinde Video çözümler bölümüne bakabilirsiniz.

 

Tüm öğretmen ve öğrencilerimize faydalı olması dileğiyle…

 

PRF Yayınları