product image
product image

11. Sınıf Erken Kamp Sayısal

11. SINIF
 9786257423564

Yepyeni bir eserle karşınızdayız. Üniversite sınavlarına hazırlık, yoğun bir çalışma süreci gerektirir. “11.Sınıf Erken KAMP” kitabımız 11. sınıf öğrencilerinin hazırlık sürecine erkenden başlamasına yardımcı olacaktır.

Bu kamp kitabı 2 modül hâlinde hazırlanmıştır. Toplam 5 çalışma fasikülü ve bir TYT deneme sınavından oluşur.

    1. Modül; 11. sınıf konularını tekrarlamak için hazırlanmış olup 2 adet fasikülden oluşur.

    2. Modül; TYT konularını öğrenmenize yardımcı olan 3 adet fasikülden oluşur. Ayrıca kitabımızda 1 adet TYT denemesi yer alır.

Kitap içeriğini görmek için tıklayın.

Her fasikülü bir günde rahatlıkla bitirebilirsiniz. Kitabı bitirdiğinizde, 11.sınıf konularını tekrar etmiş ve TYT’ de soru gelecek tüm dersleri eksiksiz tamamlamış olursunuz.

“11.Sınıf Erken KAMP” kitabı, alanında tecrübeli, müfredata ve kazanımlara hâkim, üniversite sınavlarında çıkan soruları yakından takip eden geniş bir kadro tarafından hazırlanmıştır.

Paraf Yayınları olarak “11.Sınıf Erken KAMP” kitabını hazırlarken üniversiteye giriş sınavlarında çıkmış tüm soruları, MEB müfredatını ve kazanımları ayrıntılı biçimde incelendi. Soruların form ve içeriklerinin bu sınavlara yakın ya da benzer olmasına özen gösterildi.

Hazırladığımız “11.Sınıf Erken KAMP” başarınızı artıracağını umuyoruz. Eserimizin hazırlanmasında fikirleriyle bize yol gösteren öğretmenlerimize ve emek harcayan herkese teşekkür ederiz.

Kitaplarımızın örnek sayfalarını numunekitap.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Video çözümlü Soru Kütüphanelerimizin çözüm videolarını izlemek için mobil cihazlarınıza Paraf Video Çözüm uygulamasını indirebilirsiniz. Çözüm videolarını bilgisayardan izlemek için Eğitim Teknolojileri sekmesinde Video Çözümler bölümüne bakabilirsiniz.

Akıllı tahta kullanımına uygun Soru Kütüphanelerimizin akıllı tahta uygulamalarını indirebilmek için prfkutuphane.prfyayinlari.com portalımıza ücretsiz üye olabilirsiniz. Akıllı tahta uygulamalarımızı mobil cihazlarda PRF Mobil Kütüphane uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz. Mobil Kütüphane uygulamasını PARDUS ve MAC bilgisayarlarda da kullanabilirsiniz. 


Tüm öğretmen ve öğrencilerimize faydalı olması dileğiyle…


Paraf Yayınları