product image
product image

LGS IQ Matematik 12 Deneme (2023)

8. SINIF
 9786257423410

PARAF LGS IQ BRANŞ DENEMELERİ

PARAF Yayınları “LGS IQ Branş Denemeleri” serisi ile karşınızdayız. 

İlgili sınıfın 1. dönem müfredatını kapsayan Branş Denemelerinde, beceri temelli sorular esas alınarak hazırlandı. Hazırladığımız IQ LGS Branş Denemeler serisini bir eseri olan "LGS IQ Matematik 12'li Deneme" tamamen yeni ve özgün soru ve içeriklerle hazırlandı.

Hazırladığımız “LGS IQ Branş Denemeleri” serisinin öğrenirken eğlendireceğini ve başarınızı artıracağını umuyoruz. Eserimizin hazırlanmasında fikirleriyle bize yol gösteren öğretmenlerimize ve emek harcayan herkese çok teşekkür ederiz.

Akıllı tahta kullanımına uygun Soru Kütüphanelerimizin ve Denemelerimizin akıllı tahta uygulamalarını indirebilmek için prfkutuphane.prfyayinlari.com portalımıza ücretsiz üye olabilirsiniz. Akıllı tahta uygulamalarımızı mobil cihazlarda PRF Mobil Kütüphane uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz. Mobil Kütüphane uygulamasını PARDUS ve MAC bilgisayarlarda da kullanabilirsiniz.

Video çözümlü Soru Kütüphanelerimizin çözüm videolarını izlemek için Paraf Video Çözüm'e tıklayarak mobil cihazlar için uygulama indirebilir veya bilgisayardan video çözümleri izleyebilirsiniz.

Tüm öğretmen ve öğrencilerimize faydalı olması dileğiyle…

PARAF Yayınları