product image
product image

AYT Elit Karma Türk Dili ve Edebiyatı Sosyal Bilimler-1 Denemeleri

AYT
 9786258110265

ELİT KARMA BRANŞ DENEMELERİ

YKS sürecinde öğrencilerin deneme çözmesi mevcut bilgi düzeylerini ölçmeleri açısından büyük bir önem taşımaktadır. Bu denemeler çalışılan konuların ne kadar kavrandığını dolayısıyla öğrencinin sınava ne kadar hazır olduğunu göstermektedir.

Yeni Nesil ve Özgün Sorularla Sınava Hazırlanın

Bir deneme sınavının kalitesiyle ilgili en iyi ölçüt içerdiği soruların kalitesidir. Yani soruların gerçek sınavla ne kadar benzeştiğidir. Elinizdeki denemeler hazırlanırken TYT ve AYT’de çıkmış sorular esas alınmıştır. Bu açıdan Elit Karma Branş Denemeleri 8 farklı yayınevinin hazırlamış olduğu eşsiz bir kaynak olarak mutlaka elinizin altında bulunmalıdır.

Deneme Çözmek İçin Sene Sonunu Beklemeyin!

Elit Karma Denemeleri’yle sene başından itibaren sınava kadar belirli periyotlarda (her ay) deneme çözme imkânını elde edeceksiniz. Böylece çalışmalarınızı ona göre şekillendirebileceksiniz. 

Sıralı Denemeler Ne Zaman Çözülmeli?

Sıralı denemeler, sene başından itibaren belirli periyotlarla (her ay) deneme çözebileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Ayrıca sıralı denemelerin konularına da ulaşabilirsiniz.

Genel Denemeler Ne Zaman Çözülmeli?

Sınava bir ay kala genel denemeleri çözerek sınava tam anlamıyla hazır olmuş olacaksınız. Genel denemelerde çözemediğiniz soruların çözüm videolarını dinleyerek eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.