product image
product image

TYT IQ Paragraf Soru Kütüphanesi

TYT
 9786256573192

Paraf IQ Serisi Soru Kütüphaneleri öğretim programındaki kazanımlar esas alınarak ÖSYM Tarzında sorularla hazırlanmıştır.

Kavrayalım testleri, öğretim programındaki kazanımlara göre belli bir sıra takip edilerek kolaydan zora doğru hazırlanmış sorulardan oluşmaktadır. 

Pekiştirelim testleri, kazanım sırasına bakılmaksızın kolaydan zora doğru sıralanmış, birden çok kazanımı da tarayabilen sorulardan oluşmaktadır. 

Sınav Provası testleri, ÖSYM sınavlarında sorulmuş ve sorulması öngörülen soruların modellendiği testlerdir.

Testlerin yanında bulunan özet bilgilerle konunun hızlı bir tekrarını yaparak bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz.

Bütünleştirerek konuyu iyice kavrayabilmenizi amaçladığımız yapısıyla kütüphanelerimizde, çözdüğünüz her testte bilgilerinizin üzerine yeni bilgiler ekleyerek ilerleyecek ve sonunda konuyu tüm yönleriyle kavramış olacaksınız.

Kitaplarımızın örnek sayfalarını numunekitap.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Video çözümlü Soru Kütüphanelerimizin çözüm videolarını izlemek için mobil cihazlarınıza Paraf Video Çözüm uygulamasını indirebilirsiniz. Çözüm videolarını bilgisayardan izlemek için Eğitim Teknolojileri sekmesinde Video Çözümler bölümüne bakabilirsiniz.

Akıllı tahta kullanımına uygun Soru Kütüphanelerimizin akıllı tahta uygulamalarını indirebilmek için prfkutuphane.prfyayinlari.com portalımıza ücretsiz üye olabilirsiniz. Akıllı tahta uygulamalarımızı mobil cihazlarda PRF Mobil Kütüphane uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz. Mobil Kütüphane uygulamasını PARDUS ve MAC bilgisayarlarda da kullanabilirsiniz. 

Tüm öğretmen ve öğrencilerimize faydalı olması dileğiyle…

Paraf Yayınları